Subscribe to VIP

VIP

Nuset e famshme shqiptare. Shikoni kush është më e bukura (foto)

Nuset e famshme shqiptare. Shikoni kush është më e bukura (foto)

Shumë nga këngëtaret, aktoret apo vajzat e famshme të ekranit shqiptar dhe atij kosovar e kanë veshur fustanin e bardhë të nusërisë. Secila me shijen e tyre, e më bukur… Lexo më gjërësisht.. »

199 total views, no views today

Eneda befason me pamjen, ja si do të paraqitet sonte në Eurovision (Foto)

Eneda befason me pamjen, ja si do të paraqitet sonte në Eurovision (Foto)

Këngëtarja shqiptare Eneda Tarifa, sonte do të ngjitet në skenën e festivalit evropian, ku do të përfaqsoj Shqipërinë me këngën “Fairytale”. Mbrëm Eneda, ka kryer edhe provën gjenerale ku është… Lexo më gjërësisht.. »

96 total views, no views today

Subscribe to Dashuria

Dashuria

Subscribe to Teknologji

Teknologji

Subscribe to Interesante

Interesante

Subscribe to LifeStyle

LifeStyle